, , ,

Wydatki - DT Marysza

19:29Witajcie drodzy plannero-maniacy! Dzisiaj przygotowałam dla was coś innego niż zwykle. Tym razem nie pokażę wam mojej tygodniowej rozkładówki – ale dwie strony w moim plannerze, które są dla mnie bardzo ważne.
Hello dear planner-maniacs! I prepared a post for you, but this time I won’t show you my week In the planner. I have two new and very useful pages!

Pierwsza strona to WYDATKI. Muszę je trochę ograniczyć, żeby móc płacić czesne za studia.. a żeby to zrobić muszę wiedzieć na co wydaję pieniądze i co mogę zlikwidować z tej listy :).
First page is all about EXPENSES. I have to limit my expenses to afford my studies.. but first I need to know where am I spending all my money. Only then I can limit the expenses :).


Jak widać lista na razie jest dość pusta, bo zdjęcie zrobiłam na początku miesiąca :D teraz jest zapisana i już wiem, z jakich wydatków mogę zrezygnować (ale inaczej – powstrzymać się!). Każda rubryczka w tabeli to miejsce na inne wydatki: jedzenie, rachunki, benzyna, art. domowe, pożyczki, oszczędności, prezenty i inne.
As you can see the list is quite empty that’s because I made this photo at the beginning of October :D Now it has a lot of new items and I know where I should limit my expenses. Every section in this table is for something different: food, bills, petrol, cleaning supplies, loans, savings, gifts and other.


Jeśli macie ochotę prowadzić podobny spis wszystkich miesięcznych wydatków, to przygotowałam dla was do pobrania wzór – ten sam, który ja używam. Mam nadzieję, że komuś się przyda :).
If you want to have a similar expenses table you can download the one I’m using for free! I hope you will like it :).


A druga strona, też w pewnym sensie związana z wydatkami, to ZAKUPY. Ciągle gdzieś przyklejam małe karteczki z listą zakupów i ciągle o przynajmniej jednej z nich zapominam. Teraz postanowiłam zrobić na jednej stronie w plannerze takie coś:
The second page is also connected with expenses – SHOPPING LIST. I always loose somewhere little pieces of paper with my shopping lists.. so I decided to make a special page in my planner just for various shopping lists, here’s how it looks like:


I przyklejać za pomocą taśmy washi karteczki z aktualnymi listami zakupów. Przynajmniej wszystkie kartki będą w jednym miejscu, a jak będę na zakupach to po prostu je odkleję. Proste i wygodne – idealne rozwiązanie dla tak roztrzepanej dziewuchy jak ja :)
I attach the shopping lists with washi tape. Now all my lists are in one place – yay! It’s easy and useful, perfect solution for me :).


Ciekawa jestem jak wy ogarniacie swoje listy wydatków i zakupów, z chęcią o tym poczytam (lub pooglądam jeśli wstawicie jakieś linki). Dajcie też znać, jeśli użyjecie mojego wzoru wydatków – ucieszy mnie ogromnie jeśli komuś się przyda!
I’m very curious how your expenses and shopping lists look like. I would love to see them (just send us a link). And let us know if you will use our expenses list – we really hope it will be usefull!

Pozdrawiam was ciepło,
Hugs,
Marysza

UŻYTE MATERIAŁY:
 

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Witam. Dlaczego nie można pobrać pliku? Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.