, , ,

Wakacyjne PRZYJEMNOŚCI i OBOWIĄZKI

17:36

Witajcie!
1 lipca - jak dla mnie to prawdziwe rozpoczęcie lata i wakacji. Ale jak wiadomo, wakacje to nie same przyjemności, to także obowiązki i postanowienia, żeby tego czasu nie zmarnować. U mnie życie w lipcu i w sierpniu jest całkowicie inne, z jednej strony życie zwalnia ale za to z drugiej, tej bardziej "mojej" przyśpiesza.
Hello!
1st of July - the true beginning of summer and holidays for me. But as we all know, holidays are not only pleasures but also responsibilities and resolutions so that we do not waste time. My life in July and August is totally different: one part of it is slowing down, but the other one, related with "me", is accelerating.



Na te dwa miesiące przygotowałam sobie dość proste, ale bardzo pozytywne strony, na których mam rozpisane obowiązki i przyjemności. Mam nadzieję, że chociaż połowę uda mi się zrealizować.
I have prepared some easy, but very optimistic pages for these two months. They are for my responsibilities and pleasures. I hope I will accomplish at least half of them.



Też robicie podobne rozpiski na okres wakacyjny? Jeśli tak, podzielcie się zdjęciami i przemyśleniami, jak według was najlepiej to wszystko zorganizować :)
Do you prepare similar pages for holidays? If the answer is yes, please send some photos! We would love to hear about your organisation )


Pozdrawiam was ciepło!
Hugs!
marysza















Użyte produkty:

You Might Also Like

12 komentarze

 1. Chyba w tym roku rzeczywiście sobie zrobię listę przyjemności czy raczej rzeczy, które trzeba zwiedzić, spróbować itd. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oh ja właśnie muszę dopisać do tej listy miejsca do zwiedzenia!! Dzięki za przypomnienie :D

   Usuń
 2. Super. Krótko, zwięźle i na temat ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam, chciała bym zamówić planner po prostu zakochałam się w Pani stronie i produktach, natomiast wszystko wyprzedane :( kiedy będę miała szansę zamówić wymarzony planner?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowa kolekcja plannerów powinna się pojawić po wakacjach :)

   Usuń
  2. Super! Czekam niecierpliwie

   Usuń
 4. Witam, chciała bym zamówić planner po prostu zakochałam się w Pani stronie i produktach, natomiast wszystko wyprzedane :( kiedy będę miała szansę zamówić wymarzony planner?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień dobry!
   Bardzo nam miło, że podobają się Pani nasze plannery! Nowa kolekcja pokaże się pewnie po wakacjach :) Proszę śledzić naszą stronę na facebooku i tutaj na blogu, jak tylko pojawi się nowa kolekcja na pewno damy znać!

   Usuń
 5. Witam, chciała bym zamówić planner po prostu zakochałam się w Pani stronie i produktach, natomiast wszystko wyprzedane :( kiedy będę miała szansę zamówić wymarzony planner?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mam tyle rzeczy do zrobienia i nadrobienia, że lista jest niezbędną! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie to samo :D a do tego skleroza.. bez listy o połowie bym zapomniała :D

   Usuń

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.