,

Fan roku 2016

08:25Witajcie Kochani, Obserwując zaangażowanie naszych klientów w promowanie naszej marki, zdecydowaliśmy, że takie osoby powinny zostać przez nas w jakiś sposób docenione. To naprawdę bardzo miłe, widząc ile osób odwiedza nas regularnie, jest na bieżąco z naszymi produktami i chętnie dzieli się tymi informacjami z innymi. Zapadła decyzja o by przydzielić jednej osobie miano Fana Roku. Nasze wyróżnienie powędrowało do Marty, która jak sama mówi, dzięki nam poczuła miłość do nowej pasji. Zaprosiliśmy Martę do nas na bloga by opowiedziała o sobie, swoich pasjach, swojej pracy i od czego to wszystko się zaczęło :)


Witaj Marta, opowiedz nam kilka słów o sobie, o swoje pracy.


Witajcie! Cieszę się ogromnie, że zostałam doceniona przez Karolinę i zespół Projekt Planner. Z wykształcenia i zamiłowania jestem muzykiem: śpiewam w chórach, jestem organistką, a od niedawna również pracuję z dziećmi ucząc ich muzyki, rytmiki. Muzyka wypełnia moje życie niemal od samego początku, jest obecna wszędzie, więc właściwie to moje życie :) Mój znajomy dyrygent powiedział kiedyś, że muzyk musi mieć jeszcze jakąś pasję, hobby niezwiązane z tą dziedziną, bo zwariuje. Dlatego, od czasów podstawówki interesuję się również meteorologią. A jakby było mało, rok temu do tego zacnego grona dołączył scrapbooking! :D I wiecie co? Nie potrafię wybrać pasji, która jest mi najbliższa, wszystkie są dla mnie jednakowo ważne, choć nauka o pogodzie zeszła trochę na boczny tor. Każda mnie kształtuje i z każdej jestem dumna.Meteorologia musi być bardzo interesująca. Ja bardzo lubię geografię, więc doskonale rozumiem, że serce może skraść nie tylko jedna pasja. :)

A opowiedz o tym jak do nas trafiłaś?


Zaczęło się od taśm washi :) W swoje urodziny zobaczyłam udostępnione na facebooku zdjęcie plannera z podpisem o wykorzystaniu taśm. Weszłam na bloga Projekt Planner i przepadłam! Do tej pory używałam kalendarza, ale nie był on taki kolorowy, a tu bach! Ujęła mnie kreatywność planowania.
Super :) Bardzo nas to cieszy. Czy jakieś osoby najbardziej Cię inspirują ? Patrząc pod kątem planowania/ kreatywnego planowania/ scrapbookingu - który w jakimś stopniu powiązał nam się tutaj ?


Hm, niewątpliwie dużą rolę odegrały tu Kinga (Huma) oraz Mira, ale tak naprawdę od każdej z dziewczyn można czerpać inspiracje. Raz zachwyca mnie artystyczny nieład w plannerach Weroniki (we grochy) i Marysi (Małej Ichi), innym razem zapatruję się na minimalizm u pozostałych.

W temacie scrapbookingu mogę powiedzieć, że również Mira i Kinga są dla mnie mega inspiracją.
Dziewczyny na pewno się ucieszą, że ich praca inspiruje inne osoby. Skoro rozmawiamy na łamach bloga o planowaniu i organizacji, masz jakieś kluczowe plany na przyszły rok, którymi chciałabyś się podzielić z czytelnikami ? Może to być jeden, maksymalnie trzy ;)


Ogólny plan na rok, to rozwój. Rozwój siebie, rozwój pasji. Jeżeli chodzi o bardziej szczegółowe, to postanowiłam podzielić planowanie na kwartały. Miesiąc to trochę za mało na niektóre przedsięwzięcia, a pół roku to z kolei zbyt długi dla mnie czas. Myślę, że kwartał jest optymalnym czasem do rozpisania i realizacji planów. Zwykle nie zostawiam niedokończonych zadań, ale tym razem tak się stało i mój priorytet na pierwszy kwartał to właśnie realizacja tego planu. Nie chcę jednak za bardzo wnikać w szczegóły. Kolejne kwartały czekają na jakieś ciekawe zadania, które na pewno niedługo się pojawią ;)To bardzo ciekawe co piszesz o tych kwartałach. Myślę, że ten temat kiedyś warto rozwinąć... A póki co, dziękuję Ci za rozmowę i jeszcze raz, że tak mocno angażujesz się w promowanie marki. Obserwujemy Ciebie od samego początku, nie dało się Ciebie nie zauważyć ;) Myślę, że to też dobry moment na poinformowanie naszych czytelników, że oficjalnie będziesz inspirowała ich wspólnie z naszym zespołem :)


Tak, temat kwartalny wpadł mi do głowy w czasie luźnych przemyśleń, ale zdecydowanie chcę go rozwinąć! :) Cieszę się mogąc polecać coś, co u mnie się sprawdza i inspirować innych :)

Ta ostatnia informacja jest dla mnie wspaniała i nie mogę się doczekać by Was inspirować w gronie niesamowitych dziewczyn!My też się cieszymy. Uwielbiamy pracować z ludźmi od których bije blask pasji :)


Dziękuję Marta

Zanim Marta pojawi się tutaj po raz kolejny, znajdziecie ją na blogu oraz Instagramie.

Z pozdrowieniami,
Karolina

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Gratuluję, życzę coraz więcej takich fanów ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Do you need free Twitter Followers?
    Did you know that you can get these ON AUTOPILOT AND TOTALLY FOR FREE by registering on Like 4 Like?

    OdpowiedzUsuń

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.