, , , ,

Pamiętnik w plannerze.

21:48


Dobry wieczór.
Good evening.

Scrapowanie w kalendarzu to nie nowość. Były już posty o tym, więc rozpisywać się nie będę, ale myślami jestem jeszcze w temacie ferii zimowych więc postanowiłam  odświeżyć to zagadnienie
Layouts on the calendar is not new. They were already posts on this subject, so I will not dwell, but I thought I was still in the topic winter so I decided to refresh this issue.

W górach było cudownie!
In the mountains it was wonderful!

Chcąc zachować piękne wspomnienia poprosiłam uczestników obozu narciarskiego o pamiątkowe wpisy. Oczywiście w organizerze, gdzie przeznaczyłam na to specjalne miejsce w zakładce "Podróże". 

Żeby nie były to tylko wpisy, wykorzystałam zdjęcie tematyczne zrobione Instax'em, dodałam mapę terenu, datę pobytu, naklejki, karty journaling, spinacze, tagi-czyli wszystko to co scraperka ma zawsze przy sobie. Znajomi byli zaskoczeni. Stwierdzili, że oprócz zdjęć taka forma wspomnień-trochę jak pamiętnik w kalendarzu, jest naprawdę fajnym pomysłem.
In order to keep the beautiful memories, I asked the participants of the camp's ski commemorative entries. Of course, the organizer where allocated to this special place in the "Travel".

So it was not all entries, I used the image themed done Instax, added a map of the area, date of stay, stickers, journaling cards, paper clips, tags-that is, everything that scraperka is always with you. Friends were surprised. They found that in addition to photos, this form of memory-a bit like a diary in the calendar, it is a really nice idea.


Lista produktów:

Długopis FIOLET re-liner

Drewniane EmotikonyYou Might Also Like

3 komentarze

  1. Świetny pomysł i jaka pamiątka na przyszłość :) Fajnie byłoby też w palnnerze zbierać pieczątki pamiątkowe z odwiedzanych miejsc :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Rewelacja. Warto zachowywać takie wspomnienia ;)

    OdpowiedzUsuń

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.