, , , , ,

Moodboard w Waszych plannerach

10:00

Heja!

Lubicie tablice pełne inspiracji? Pewnie doskonale jest Wam znany Pinterest, jednak jego ogrom zawsze mnie przytłacza. Tysiące wirtualnych pinów sprawiają, że czuję się mocno przeładowana. Dlatego właśnie lubię sobie czasem wydrukować mały kolaż zdjęciowych inspiracji, aktualną selekcję - i zgadnijcie gdzie trafia on dalej!?
Oczywiście do plannera!

Taki moodboard doskonale opisuje moje aktualne nastroje i spektrum zainteresowań, dlatego też umieszczam go na przekładce otwierającej bieżący miesiąc.

Zobaczcie co mi w duszy aktualnie gra ! To zestawienie, za chwilę otworzy w moim plannerze miesiąc czerwiec:Rzecz oczywista - jako maniak soków i smoothiesów własnej produkcji  - wśród zdjęć znalazł się oczywiście zielony smoothie oraz kolorowe lemoniady, z którymi chętnie w tym roku poeksperymentuję. Sezon owocowy w pełni, trzeba z niego skorzystać! Obok picia, mam ostatnio stale smaka na gofry z owocami (już od roku rozważam zakup gofrownicy, kto wie, kto wie, może wreszcie się skuszę).

Zaczyna u nas powoli dominować letnia pogoda, a z latem obok beztroski, namiotów i wycieczek rowerowych kojarzą mi się również nasze wieczorne, balkonowe spotkania z przyjaciółmi. W tym roku zaszalałam z roślinami! Mam cztery drzewka pomidorowe (trzy pomidorki już zielenieją i pęcznieją! YAY!), jarmuż, szpinak i masę ziół. I uwaga uwaga: Kwiatki :D A, że trzeba było to wszystko jakoś ładnie poukładać - inspiracja skrzynkowa jak znalazł!

Z latem kojarzy mi się również deszcz, ale taki ciepły, kolorowy!

I co? Wyblakłości!!!!!!!!!!!!! Wyblakłości w formie lodów (jestem prawdziwym maniakalnym lodożercą!), wyblakłości we wzorach i w projektach scrapbookingowych!Takie jest moje zestawienie inspiracji otwierające sezon letni! A Wy? W jakich jesteście nastrojach?
Umieszczacie czasem w swoich planerach takie cuda? Co sądzicie o takiej formie gromadzenia inspiracji? Koniecznie wypowiedzcie się na ten temat w komentarzach!

Pozdrowiwszy!!!!
M

Produkty/products:
Planner Mine Elegance a5
Kolorowe kropeczki/Enamel dots

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Ja do plannera lubię wklejać zdjęcia do rozkładówek. A wszelkie motywujące obrazki, cytaty i różne zdjęcia przyklejam washi do ściany nad biurkiem.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawy pomysł. Ostatnio w kwestii nastroju zaczęłam się zastanawiać nad prowadzeniem smasha ;)

    OdpowiedzUsuń

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.