, , , ,

Tygodniowa rozkładówka z miętowego plannera Miry

11:00

Hej ho! Tu Mira! Jest tam kto?
Już kilka miesięcy minęło od czasu, kiedy pojawiłam się tu pierwszy raz, a ostatnio zdałam sobie sprawę, że nie widzieliście jeszcze ani-nawet-jeden-raz mojej tygodniowej rozkładówki – podstawowej jednostki całego plannera! Tak więc postanowiłam, że dziś się to zmieni!  
Miłego!

Hello! It’s Mira! Is anyone here?
It’s been a Chile Since I am here as a DT member and I realized I haven’t share my weekly spreads with You! What a shame! It’s time to change that! I hope You will enjoy!
Jak już pewnie wiecie używam wkładu własnej produkcji. Darmowy plik udostępniałam kilka postów wcześniej, widzieliście również moje aranżacje kilku jego rozdziałów. Drukuję, dziurkuję, wpinam i mam. Jest dość prosty, a zatem całe wnętrze można zaaranżować na wiele indywidualnych sposobów.

As You might remember from my previous posts, I use the planner inserts that I designed and printed by myself. They are very simple so everyone can use it individually – just the way they want!


Ja zaczynam od nadania numerków i imion (a właściwie skrótów) poszczególnym dniom tygodnia (zgodnie z kalendarzem), w tym celu używam alfabetów - kolorowych naklejek. Następnie uzupełniam tygodnie stałymi punktami programu oraz przeznaczam część każdego dnia na wpisanie zaplanowanych posiłków. To robię najczęściej dla całego miesiąca, jeszcze przed jego rozpoczęciem.
Kiedy konkretny tydzień się zbliża coraz to więcej elementów ląduje w mojej rozkładówce. Blogowe terminy postów, rzeczy, które muszę przygotować do szkoły, wszelakie zobowiązania, spotkania, itd.

I always start with numbering the days and adding their names (abbreviations, to be more precise). All according to the current calendar. For this purpose I use colorful alpha stickers. Then I fill the weeks with regular points from my schedule. I also create the space where I can write down the meals that I planned for this day. I do all of that for a whole month in advance. Then, when the week is coming there are new things filling the space. Things like deadlines, travels, meetings, etc.Aby nie było nudno staram się to wszystko okrasić kolorowymi dodatkami i najczęściej rozkładówki kończą wypełnione po brzegi pierdółkami (naciapane że ach!). 

To avoid boredom I try to keep my spreads very colorful so my weeks usually end up totally full of details! But I don't mind that!
I co o tym myślicie? Czy również prowadzicie Wasze plannery w takiej kolorowej manierze? Jeśli macie ochotę podzielcie się z nami wnętrzami swoich tygodniowych rozkładówek!

What about Your approach Guys? Do You also keep Your planners colorful? Be sure to share it with us!

Produkty/products:
Planner Mine Elegance a5
Zakreślacze/ Highlighters
Kolorowe kropeczki/Enamel dots
Cienkopisy/ Pens


You Might Also Like

7 komentarze

 1. Uwielbiam Wasze rozkładówki! A Twoja mnie urzekła - naładowana, ale i przejrzysta. Aż chyba cyknę parę zdjęć swoim tygodniom w plannerze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie! Chcę je zobaczyć!
   Dzięki za komentarz!

   Usuń
  2. Podlinkuję jak już będą ;)

   Usuń
  3. Oki :) czekam niecierpliwie

   Usuń
 2. Cudna, tyle się dzieje, a jest taki porządek ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne! Bardzo Mi się podoba twój organizer. :-) pozdrawiam, Magda

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczny jest ten planner/ organizer! Dokładnie czegoś takiego szukam! Właśnie skończyłam szkolenie leadership i mam świeże nastawienie do zarządzania moim zespołem, i stworzyłam już cały nowy plan, który chcę drożyć od nowego roku i taki planner zdecydowanie by mi w tym pomógł i wszystko ułatwił!

  OdpowiedzUsuń

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.