,

Nasze produkty - wkład kropkowy

21:36

Powoli rozkręcamy się z nowościami - jak sami wiecie, niedawno w sklepie pojawiły się wkłady kropkowe. W dzisiejszym wpisie pokażemy Wam jak z nich korzystać, co ciekawego można z nich stworzyć i po co właściwie mamy te wkłady. Zapraszamy!

1. Tworzenie notatek i list 
Podstawowym zastosowaniem wkładu jest oczywiście notes. Na początku brak linii może wydawać się niewygodny, ale po krótkim czasie zaobserwujecie jak łatwo i estetycznie można wykonać dowolną notatkę - wystarczy nieco wprawy :) Wkład kropkowy daje przede wszystkim o wiele większą możliwość ingerencji w rozplanowanie zajęć, bo pisać możecie bez względu na układ- pionowo, poziomo, a nawet na ukos (i nadal utrzymacie jedną, prostą linię pisma!).


2. Ćwiczenie pisma
Nie musicie oczywiście zabierać się za naukę kaligrafii, ale jeśli macie problem z prostym pismem na białym arkuszu papieru, kropki zdecydowanie pomogą w ćwiczeniach. Możecie też oczywiście sięgnąć po zaawansowane narzędzia i tak jak Ewa wykorzystać wkład jak blok do ćwiczeń!You Might Also Like

1 komentarze

  1. Oj tak, wkład kropkowy idealnie nadaje się do list, ale też do wszelkich mapek myślowych, bo wszystko można sobie dowolnie rozpisać, a wygląda to estetycznie :)

    OdpowiedzUsuń

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.