, ,

Celownik Humy

10:00

Hej, hej!
W aktualnej mojej rozkładówce pojawił się arkusz, który nazwałam 'celownikiem'. Stworzyłam go z myślą o systematycznym odhaczaniu systematycznych działań. Wierzę bowiem, że do większego celu można dotrzeć małymi kroczkami. W każdym tygodniu cel może być inny, bo będziemy chcieli wyrobić w sobie nowy nawyk. Ważne, by codziennie zrobić coś, co przybliży nas do celu. Miło jest również pod koniec dnia zaznaczyć, że wykonało się zadanie. Jeśli więc i Wam zależy na tym, by działać, możecie stworzyć własne arkusze lub skorzystać z mojego***.
Życzę Wam wytrwałości w dążeniu do celów! :)
 

 
Celownik jest przygotowany w uniwersalnym formacie, by pasował nie tylko do plannerów PP, ale również Waszych notesów czy kalendarzy. Wystarczy, że pobierzecie, ustawicie do druku rozmiar faktyczny, a następnie przytnijcie sobie do wymiarów Waszego plannerka. 
Huma

*** Arkusz jest darmowy, możecie pobierać i drukować do woli. Jednak nie wolno Wam kopiować całości lub jego części ani odsprzedawać! 

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Witam w czym, w jakim programie najlepiej zaprojektować taki planer? Potrzebuje czegos specjalnie na wizyty w klinice, wizyty, badania itd?

    OdpowiedzUsuń

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.