, , , , ,

Nowości! Planner stickers i labelsy!

20:59

Hej hej!
Jak tam wasze planowanie? Plannery spełniają swoje role? Jeśli jeszcze wam mało dodatków przeznaczonych do waszych kalendarzy, to dzisiaj mamy dla was kolejną nowość ProjektPlanner!
Hello hello!
How's your planning? Are you satisfied with them? If you still need more accessories dedicated to your calendars, we have something new from ProjektPlanner today!

Zaprojektowaliśmy dla was specjalne naklejki planner stickers (projekt PP) i labelsy (projekt Cat File Store). Co to w ogóle jest? Do czego się przydadzą? Jak ich używać? Wszystkiego dowiecie się w tym poście!
We have designed for you planner stickers (PP project) and labels (Cat File Store project). What are these things exactly? Will it be useful? How to use them? You can read about it in this post!


Zacznijmy od tego czym są planner stickers - to arkusz naklejek, małych kropeczek w pięknej gamie kolorystycznej. Do wyboru dwie wersje: pastelowa i dtuga z bardziej nasyconymi kolorami.
Let's start with the planner stickers - little round stickers in a beautiful palette. You can choose from two versions: pastel colours and more vivid ones.


Jak ich używać? Zanim zaczniecie, proponuję sobie na którejś stronie zrobić "legendę". Ja zrobiłam to na zakładce "planner". Wybrałam najczęściej używane hasła klucze w moim codziennym planowaniu, dobrałam do nich kolory i ściąga gotowa :)
Na każdej stronie plannera mam wybrane jedno specjalne miejsce, gdzie będę przyklejać tylko kropkowe naklejki. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka będę wiedzieć co mniej więcej mam dzisiaj zaplanowane.
How yo use them? Well, before you start, it's good to make some kind of a "legend". I made it on my "planner" separating card. I've chosen the most often used key words in my everyday planning, then I selected the colours and our little "legend" is ready :)
I have one spot where I use the stickers in my planner, next to the date. Thanks to these tiny stickers I immediately know what's planned for the day ahead.


Co do labelsów, to też są to naklejki, tylko że trochę większe. To spore prostokąty w pięknych kolorach, które możemy użyć na wiele różnych sposobów - możemy oznaczać ważne daty na kalendarzu ściennym lub wykorzystać je jako przekładki. Ja kalendarza ściennego raczej nie używam, więc wykorzystałam naklejki do podzielenia zakładki "notes" w którym mam sporo różnych list, które czasem ciężko mi znaleźć.
And what about labels? They're also stickers but they're bigger. These colorful rectangles can be used in a variety of ways, eg.: to highlight important days on our wall calendars or just use them to separate some sections in our planners. I don't use a wall calendar so I used these stickers to separate some lists in my "notes" section.


Na razie rozdzieliłam dwie listy: M (mail), czyli lista paczek na które czekam i E (expert) spis dni i godzin pracy.
I separated only two lists today: M (mail) - the list of letters/packages I'm waiting for and E (expert) - the list of my days and hours of work.


Labelsów nie noszę ze sobą w plannerze, bo nie będę ich aż tak często używać. Ale planner stickersy zadomowiły się w jednej kieszonce na stałe. Już co chwile po nie sięgam!
I don't keep labels in my planner because I won't use them every single day. But the planners stickers are always in one of my planner's pockets - I use them all the time.


Muszę przyznać, że te małe kółeczka idealnie mi przypasowały. Nie dość że przydają mi się w codziennym planowaniu to jeszcze mają cudooowne kolory!
I have to admit that these little circles are jus perfect for me: they're useful in everyday planning and they have beautiful colours!

Dajcie znać czy wam też się tak podobają, i jak same byście wykorzystały je w swoich plannerach!
Let me know what do you think about these new products and how would you use them in your planners!

Pozdrawiam was cieplutko,
Have a nice day,
marysza
Wykorzystane produkty:
- planner stickers
- labels
- alfabet puffy
- enamel dots
- taśma washi trójkąty
- szary planner
- wkład "planner"
- wkład "notatki"
- długopis czarny re-liner

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Świetna sprawa! Te etykietki podobnie jak u Ciebie pomogłyby mi opanować zapiskowy bałagan w sekcji "notatki" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam :D notatki opanowane i w końcu szybko znajduję tam konkretne listy :D

   Usuń
 2. Świetny pomysł. Inspirujący wpis ;)

  OdpowiedzUsuń

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.