,

Przekonałam się!

10:51

Do czego? Do LODÓWKÓWCA!
Jakoś tak wcześniej miałam, że nie przepadałam za kalendarzami miesięcznymi: zawsze twierdziłam, że jest tam za mało miejsca na pisanie, że ciężko rozplanować wszystko na cały miesiąc z góry itp. A potem pomyślałam.. chwila (!), przecież jest coś, co planuję z góry na kilka tygodni! Nauka i ogólnie plany związane z uczelnią!
I was always sceptical about monthly "fridge" planners: I thought that there is too little space to write, and that it's really difficult to plan a whole month ahead. But suddenly I realised that there is one thing I always plan a couple of weeks ahead: learning and everything connected with my studies!

Na studiach zaocznych jest jak wiadomo mało zjazdów, ale są bardzo intensywne. Może się zdarzyć, że jednego dnia mamy 3 zaliczenia + do tego kilka prac domowych. Jak się pracuje i studiuje, to wiadomo, że nie ogarnie się wszystkiego na tydzień przed, dlatego właśnie ja mam już wszystko rozpisane na miesiąc do przedu.
Ekstramural studies don'thave a lot of meetings but still, they're quite intensive. We may have 3 tests and few homeworks on one day. It's obvious, that when you're working and studying it's impossible to prepare yourself just a week before the meeting. That's why I always plan my work for every subject a month earlier.

Jakiś czas temu sama sobie robiłam takie miesięczne rozpiski na kartce i przyklejałam na ścianie, ale w końcu wydrukowałam ProjektPlannerowy lodówkowiec i jestem na TAK! Wystarczyło go trochę ozdobić i jestem w 100% zachwycona!
I made my monthly learning plans on a simple sheet of paper and sticked it on my inspiration wall. But this month I decided to print the ProjectPlanner "fridge" planner and I love it! I just had to decorate it a bit and I'm in 100% satisfied!


Ukochanych Planner Stickers użyłam do oznaczenia zjazdów (czerwony) i ważnych wydarzeń nie związanych z uczelnią (lekarze, posty DT, ważne spotkania), tak w razie czego jakbym zapomniała ich wpisać do mojego szarego plannera.
I used Planner Stickers (love these stickers!) to highlight meetings at the university (red) and other important things not related with my studies (doctor's appointments, DT posts, important meetings) just in case I forgot to write them down in my grey planner.


Trochę cienkich taśm washi (uwielbiam!), planner stickersy i naklejkowy alfabet i od razu chce się na niego zerkać, prawda? Teraz mam przed sobą plan nauki na calutki miesiąc, bez przewracania stron w plannerze żeby coś sprawdzić :D
I love how my monthly planner looks now - I added a colorful washi tape, planner stickers and an alphabet. Now I have the whole month on one page :D


Teraz już nie mam brzydkiej kartki z datami na ścianie, tylko prosty (ale jaki ładny!) lodówkowiec :)
The ugly sheet of paper is gone, replaced with my new, colorfu "fridge" planner :)


Planner miesięczny jest zaraz po prawej stronie mojego komputera, żebym nie zapomniała o nim, i co ważniejsze, o informacjach które są na nim!
I sticked it on the right side of my computer so I won't forget about it, and what's more important, about the information on it!


Jak wam się podoba? Lubicie używać lodówkowców? Jeśli tak, to chętnie się dowiem do czego ich używacie :) i jak!
How do you like it? Do you use "fridge" planners? Tell me about your ways of decorating it and organising stuff!

Pozdrawiam cieplutko w ten okropnie zimny poranek.. brr!
Have a nice day (brr.. sooo cold here!!).
maryszaUżyte materiały:
Reliner
Naklejki Alfabet Zielony
Planner Stickers
Taśma Dekoracyjna (cieniutka)
Taśma Dekoracyjna

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Ja mam zawsze kalendarz ścienny, ale jedyne co w nim czasem zaznaczam,to imieniny/urodziny. Cała reszta ląduje w plannerze (łącznie ze wspomnianymi wcześniej datami)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Urodziny mam zapisane z plannerze też, ale głównie w telefonie żeby mieć tydzień przed przypominajkę :D A tak poza tym to też mam wszystko z plannerze, tyle że szczegółowy plan nauki już mi się nie mieści :D

   Usuń
 2. Jakoś nie mogłam przekonać się do lodówkowca, zawsze oczyma wyobraźni umieszczając go na lodówce... A tu niespodzianka! Otworzyłaś mi oczy, dziękuję :)

  Plan nauki dla studenta... Wiesz, że nigdy o tym nie pomyślałam? A przecież to bardzo przydatna rzecz, biorąc pod uwagę kolokwia, egzaminy, prace pisemne i te wszystkie inne rzeczy, które trzeba zrobić. Pozostaje mi więc czekać na kwietniowy lodówkowiec (chciałabym mieć go już teraz :D) i wziąć się do roboty!

  P.S. Twój lodówkowiec jest bardzo przyjemny dla oka ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że pomogłam Ci znaleźć inne miejsce dla lodówkowca hihi :D
   Mam nadzieję, że dziewczyny się zlitują i zrobią kwietniową wersję na dniach! Też już przydałaby mi się kwietniowa wersja!! :O
   A co do przyjemnego dla oka lodowkowca - wystarczy taśma washi!! :D

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. z kalendarzy ściennych?? czy ogólnie z plannerów?? :)

   Usuń
 4. Świetne rozwiązanie. Ja już mam zakupiony miesięczny kalendarz i tam większość rzeczy jest, a najważniejsze oczywiście w planerze, ale możliwe, że w następnym roku skuszę się na taki, tylko ja pewne rzeczy lubię rozpisać na rok z góry ;)
  pięknie wygląda Twój plan miesięczny :)

  OdpowiedzUsuń

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.