,

Poznajemy DT: Mała Ichi!

11:30

Witajcie! Dziś poznajemy naszą ostatnią projektantkę! Wszystko stało się jasne, bo przed nami Mała Ichi!


Kilka słów od Projektantki:

Mam na imię Marysia - Mała Ichi. Tak nazywali mnie rodzice, gdy byłam mała, bo przypominałam małą Japoneczkę :) Wierzę w magię, kocham naturę i ciepły blask słońca. Nigdy się nie nudzę i lubię poznawać nowe rzeczy. Od zawsze lubiłam coś kleić, malować, wycinać, zaplatać. Długi, długi czas chowałam wszystko do szuflady. Nadszedł taki dzień, gdy stwierdziłam, że warto będzie pokazać moje prace światu. Tak właśnie powstał mój blog: http://malaichi.blogspot.com

PLANNER MAŁEJ ICHI:


Mój planner, jest w wesołym żółtym kolorze. Kocham słońce i ciepło, dlatego nie ma się co dziwić, że wybrałam ten kolor. Jego strona tytułowa kojarzy mi się z moją ulubioną porą roku czyli latem. Dla mnie, zdecydowanie rower jest jedną z tych z rzeczy, które nabardziej kojarzą mi się z wakacjami. 
Wskazówka: Parę kawałków taśmy washi nawinęłam na kawałek tekturki wielkości wizytówki, bym mogła łatwo je przenosić w plannerowej kieszonce. Jeśli Wasz planner nie ma kieszonek, możecie taśmę nawinąć na zakładkę.LINKI DO UŻYTYCH MATERIAŁÓW:

Planner: http://projektplanner.pl/pl/p/Planner-P1-Zolty/323
Etykieta z rowerem: http://projektplanner.pl/pl/p/Samoprzylepne-Ozdobne-Etykiety-Vintage/240
Taśma miętowa: http://projektplanner.pl/pl/p/Tasma-Dekoracyjna-MT-Gladki-Mietowy/278
Taśma różowa: http://projektplanner.pl/pl/p/Tasma-Dekoracyjna-MT-Gladki-Pudrowy-Roz-/277
Marker: http://projektplanner.pl/pl/p/Marker-Pernamentny-Sharpie-Fuksja/295Zapraszamy na nasze cykliczne inspiracje :) Będziemy Was inspirować 3 razy w tygodniu, a nawet więcej! Mamy głowy pełne pomysłów, więc jeśli chcecie być na bieżąco, nie zapomnijcie o polubieniu nas na FB :)
Zapraszamy też na zakupy, plannery w świetnej cenie czekają na Was! 
DT Projekt Plannrer!

You Might Also Like

0 komentarze

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.