,

Tydzień wg we grochy

10:30

Witajcie kochani!

W tym roku postanowiłam fajnie prowadzić swój planner, dlatego po raz kolejny podkreślam, że jestem przeszczęśliwa będąc członkiem zespołu DT ProjektPlannera! Cieszę się ogromnie, że mogę dzielić się z wami, tym jak go prowadzę i jak wygląda.

Uwielbiam prostotę i na niej staram się opierać to jak wygląda mój planner. Uwielbiam również pisać różnymi czcionkami i ćwiczyć w ten sposób pisownie (bo ja bardzo barzgolę!!). A tak oto wygląda rozkład mojego poprzedniego tygodnia:Poprzedni tydzień był cudowny, bo miałam możliwość spotkać się z moimi przyjaciółkami w sumie aż 3 razy! 
Ostatnio chodzę ciągle przemęczona więc z góry wybieram sobie jeden dzień na słodkie leniuchowanie i nic nie planuję. W poprzednim tygodniu padło na czwartek. 


W planach moich lubię zastanowić się nad pracami, które mam do zrobienia. Np jak mam do zrobienia jakiegoś scrpa to lubię zrobić szkic jak będzie wyglądać i jakich materiałów użyję. Oczywiście w trakcie tworzenia trochę się to zmienia, ale mam ogólną wizję, która potem się rozwija :)


Jak widzicie, mój tydzień, może i nie był przepełniony milionem planów, ale i tak był intensywny :)Ściskam,we grochy!

Użyte materiały:
You Might Also Like

1 komentarze

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.