,

A co słychać w grudniu u Kurdupla? ;)

08:02

Cześć :) Dzisiaj wyjątkowo mam dla Was tylko jedną rozkładówkę- ale za to jaką! Pierwszy tydzień grudnia zawsze obfituje w wiele spraw do załatwienia. To ten miesiąc, kiedy musimy pogodzić pracę, obowiązki domowe, których zwykle jest więcej, a także przygotowania świąteczne. Znacznie częściej przygotowujemy też rzeczy specjalne: grudniownik, kartki świąteczne, próbujemy nowych przepisów.
Jak to wszystko pogodzić?
 Spróbujcie kreatywnie!

Hi :) Today I have for you exceptionally only one of my double-page - but is great! The first week of December is always full of a lot of things I have to do. This is the month when we have to balance work, household chores, which usually is more, as well as Christmas preparations. Much more often, we prepare a special things: December daily, Christmas cards, we are trying new recipes.
How do you reconcile with one another?
Try creative!


You Might Also Like

10 komentarze

 1. Wgląda przepięknie!

  Kurduplu, mam do Ciebie pytanko - a może pokażesz nam w przyszłości jakieś DIY do plannera, który jest... Puściutki w środku? Chętnie wykorzystam Twoje pomysły jako inspiracje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście :) Myślę że mogłabym pod koniec grudnia podrzucić Wam jakiś fajny filmik z progresem wpisów :)

   Usuń
 2. Efekt - cudowny :D Tak bardzo świątecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :D Super że Ci się spodobało :)

   Usuń
 3. Świetnie i świątecznie ;) - coraz bliżej święta... Podoba mi się przekładka na dany miesiąc, szkoda że tego wykrojnika nie da się kupić samodzielnie, bo już mam pomysł co z nim zrobić :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sporo osób pyta się o ten wykrojnik :) Jeśli masz ochotę, to w weekend będzie u mnie na blogu recenzja plannerów razem z candy- do paczki będę dorzucała kolorowe przekładki z tego wykrojnika.

   Usuń
  2. Będę chętna nawet na same przekładki ;)

   Usuń

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.