,

Prosty i szybki kurs na ...

10:00

Hej witajcie! Chciałyśmy Wam bardzo podziękować za udział w naszym 1 wyzwaniu, ilość zgłoszeń bardzo nas zaskoczyła, oczywiście pozytywnie, bardzo dziękujmy! Wyniki ogłosimy niebawem, wszystkie prace są naprawdę świetne, będziemy miały niezły orzech do rozgryzienia :)

A tymczasem, pierwsza inspiracja w marcu - przygotowana przez we grochy:

Kochani dziś mam dla was niespodziankę :) przygotowałam super prosty kurs. Dość często korzystam z takiego rozwiązania, tworzę w ten sposób literki, cyferki, chmurki itp. Lubię tworzyć własne tła, więc staram się wybrać jakieś wzorzyste papiery na podłoże i gładka taśmę, idealnie do tego nadała się moja miętowa (link do sklepu). 

Wystarczy okleić nasz papier taśmą, starajmy się przy tym przykleić każdy brzeg bardzo blisko siebie aby nie było widać łączenia taśmy.  Następnie rysujemy kształt i go wycinamy. Ja lubię zachować odrobinkę przestrzeni i nie wycinam dokładnie po narysowanych kreskach. I gotowe :) 

 

Jest to mój ostatni tydzień w delegacji. Bardzo się cieszę i postanowiłam ten tydzień wykorzystać na odliczanie dni do powrotu :) 

 To był dla mnie ciężki miesiąc z dala od domu, więc jestem przeszczęśliwa że wreszcie wracam! Niestety na krótko, ale trzeba się cieszyć z tego co życie nam daje :) 
Życzę Wam cudownego tygodnia!

Wykorzystane materiały:


You Might Also Like

2 komentarze

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.