,

Jak przechowywać nieaktualne karty?

10:00

Hej! Co tam u Was słychać? Ja wreszcie po 11stu tygodniach wracam na stałe do domu. Szalony był to czas, praca do nocy, nowe doświadczenia, pełno śmiechu i masa miłych wspomnień. Będę tęsknić za tym czasem!

A co do wspomnień... Miło jest móc przeglądać poprzednie tygodnie w swoim plannerze, patrzeć jak robi się grubiutki. Ale nadchodzi ten czas, gdy planner przestaje być poręczny, waży również sporo i coraz trudniej nosi się go w torebce i przerzuca poszczególne karty. Czas go nieco wyszczuplić.Postanowiłam wyjąć z plannera część wypełnionych tygodni i zrobić na nie pudełko oznaczone etykietą z datami. Takie pudełko jest niesamowicie proste w wykonaniu.

Potrzebujemy tylko :

- dwóch sztywniejszych kartek a4 w różnych kolorach,
- nożyczki,
- ołówek,
- kawałek sznurka,
- taśmę washi.

Odrysowujemy jedną z kart na kartce papieru. Wycinamy prostokąt większy niz nasz wkład - zostawiamy jakieś 2 cm z każdej strony. Nacinamy rogi, zginamy krawędzie na narysowanym obrysie i sklejamy krawędzie za pomocą taśmy washi. To będzie denko.
Pokrywkę robimy identycznie jak denko, ale zamiast odrysowywać kartę, odrysujcie gotowe już denko. Dzięki temu pokrywka będzie nieco większa niż denko i będzie ładnie nachodzić na dolny element pudełka. Na pokrywce piszemy daty, opisujące okres czasu, który zarchiwizowaliśmy na kartach. Chowamy karty do środka, zamykamy pudełko i obwiązujemy sznurkiem.

Tyle na dziś :)
Mała Ichi

Planer: http://projektplanner.pl/pl/p/Planner-P1-Zolty/323
Naklejki kropki: http://projektplanner.pl/pl/p/Naklejki-Enamel-kropki-sloneczne/380
Cienkopis z klejem: http://projektplanner.pl/pl/p/Marker-SMASH-Z-Klejem-Czarny-/310
Etykiety samoprzylepne: http://projektplanner.pl/pl/p/Samoprzylepne-Ozdobne-Etykiety-Classic/241

You Might Also Like

1 komentarze

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.