, , ,

Ogarniam wyjazd na narty.

16:14


Witajcie!

Przede mną nowa przygoda- w DT Pojekt Planner- a dzisiaj pierwszy mój post!
Hello! In front of me a new adventure in the DT Project Planner and today my first post!

  Zaplanowanie tygodniowego wyjazdu na narty to nie lada wyzwanie. A mając pod opieką dwójkę małoletnich to już wyczyn;)
Zawsze wydawało mi się, że do wyjazdu jeszcze sporo czasu i w ostatni dzień miotałam się zdenerwowana czy o wszystkim pamiętałam, czy dokumenty spakowane, odpowiednie kosmetyki, ubrania, apteczka, zapas kociej karmy...
Od kiedy w życiu towarzyszy mi planner mam nadzieję, że to się nie powtórzy i oszczędzę sobie i innym takiej nerwówki. Dlatego przygotowania do wyjazdu na zimowe ferie-dawno już zaplanowanego (data, miejsce, koszt) postanowiłam rozpocząć sześć dni wcześniej. 
Planning a ski week is a challenge. And if you look after two minors, it becomes a real feat. Every time, I thought we still have plenty of time and on the last day before the trip I was always confused, I couldn't stop wondering if everything had been packed, e.g. my documents, beauty products, clothes, my first aid kit, or if I have enough cat food. Since my planner accompanies me, I have been hoping this will never happen to me again and me and my family will never experience chaotic packing again. This is why all the winter break's details have been carefully planned (date, place, expenses) 6 days earlier than usually. 
W miętowym plannerze od Projekt Planner wygospodarowałam przestrzeń z przekładką "PODRÓŻE", wpisałam datę i kraj docelowy:) pozostała przestrzeń przekładki i karty to moja swobodna scrapowa twórczość: 
My mint Projekt Planner's planner got a new spacer ”travels” which was immediately filled with the date and our destination:) Free space became my scapbooking freestyle artwork:

Pod tym samym hasłem ( PODRÓŻE) spisałam czym zajmę się każdego dnia w temacie wyjazdu-wykorzystałam do tego karty "TYDZIEŃ" z trzema dniami na jednej stronie. Odliczam te dni, więc ponumerowałam je i nakleiłam nr kolejnego dnia miesiąca:
Tu i ówdzie udało się wstawić stempelki kojarzące się z wpisem:
I trzecia część: konkretne listy podzielone tematycznie CO ZABRAĆ. I tu wykorzystałam karty "NOTATKI". UBRANIA, LEKI, KOSMETYKI, SPRZĘT, ŻYWNOŚĆ, KOCIE SPRAWY, INNE :)
No trochę się tego zebrało na listach... mam nadzieję,że bagażnik pomieści wszystkie torby a ja dzięki tym notatkom i listom będę mieć spokojną głowę podczas jazdy i na feriach:)

A jak jest u Was z planowaniem dłuższych wyjazdów z dziećmi? Ile czasu się przygotowujecie? I czy pomaga Wam w tym PLANNER?

a list of ideas of what to do every day before we leave took all of my ”week” pages (3 days on each) The days are the trip's countdown so I placed numbers on them and placed the number of the next day of the month.
I managed to place some stamps that go with my entry here and there. Some photos anf the third part: some detailed lists, divided specifically, WHAT I SHOULD TAKE. For these I have used the ”Notes” spacers. CLOTHES, MEDICINES, BEAUTY PRODUCTS, TOOLS, FOOD, CAT THINGS, OTHER ACTIVITIES... well, that's a pretty long list of what I have on my lists. I hope my car trunk will have enough space for all of my bags and these notes will help me stay calm during the travel and my winter break:)   

And how is it with you in planning long trips with children? How much time to prepare? And does it help you in this PLANNER?

Produkty:

Pozdrawiam!
MagdalenaYou Might Also Like

6 komentarze

 1. Ja swoje wyjazdy lubię planować na własnych dopiętych kartach, wyróżniają się :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ładnie zaplanowane :) ja póki co się nigdzie w najbliższym czasie nie wybieram, więc organizacja podróży mnie omija ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały plan! a gdzie się wybieracie na narty? My w tym roku myślimy o Francji, konkretnie tu, ale jeszcze się wahamy, bo też nas nęci Gruzja.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny wpis! Dzięki za rady! Ja dopiero od dwóch sezonów jeżdżę na nartach, ale właśnie chciałam w tym roku wybrać się w jakieś rewelacyjne miejsce. Zabrałam się już nawet za sprawdzanie noclegów i cen i znalazłam najlepszą darmową pożyczkę przez internet w credy.pl bo trochę za późno zaczęłam odkładać gotówkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Powoli trzeba się finansowo przygotowywać do sezonu narciarskiego :)

  OdpowiedzUsuń

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.