, , ,

DIY przekładki

17:11Witajcie! 
Ponieważ jest to mój pierwszy post, chciałabym Wam pokazać mój sposób na stworzenie kolorowych przekładek w Plannerze :) Podobają się Wam? To zapraszam do zrobienia ich samodzielnie!

Hello! As this is my first post, I'd like to show you my way of creating colourful Planner spacers :) Do you like them? You are welcome to make them by yourselves!Zaczynamy od przygotowania materiałów. Będzie nam potrzebny:
We begin with the preparation of materials. We will need:
1. Big Shot 
 

2. Wykrojnik z etykietami / label dies (die cutters)
3. Kolorowe papiery i jeden jasny / Colourful papers and one in a light coulour.
4. Datownik / A date stamp 
5. Tusz / ink
6. Klej / glue
7. Planner
 Wycinamy 12 etykiet z kolorowych papierów.Cut out 12 labels of the colorful papers.

 
Na jasnym papierze odbijamy nazwy miesięcy za pomocą datownika. Pamiętajcie o zachowaniu odstępów między każdą nazwą (ok 5mm)Stamp month names on the light-coloured paper using the time stamp. You have to remember to keep the minimum distances between each name (about 5 mm)


 

Wycinamy każdy miesiąc tak, by zmieścił się w okienku etykiety. Cut out each month so it fits in the  label window.Składamy etykiety i dobieramy kolor do miesiąca. 
Fold labels and choose a color for each month.

Wklejamy nazwy miesięcy do etykiet...Glue the names of months in the labels...
  


... i wklejamy etykiety do Plannera :)... and glue labels to the Planner :)A tak prezentuje się nasz Planner po zamocowaniu etykiet z nazwami miesięcy. Podoba się Wam taki pomysł? Pokażcie nam efekty swojej pracy :)This is what our planner looks like after attaching labels with the names of months. Do you like that idea? Show us your work :)Pozdrawiam,
Kurdupel :)


You Might Also Like

3 komentarze

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.